O KlikBlik

KLIKBLIK je světlo žárovky, které můžete pozvat k vám domů...

Od první skici do posledního stehu vyrobeno v České republice.

KlikBlik jsou textilní doplňky pro vaši domácnost., vyráběné v Novém Městě nad Metují. 

Je pro nás důležité aby výrobky,  které tvoříme, měli vždy přidanou hodnotu. Proto nejsou žárovky a všechny další produkty pouze dekorativními předměty, ale různým způsobem vydávají světlo. Jsou navrženy tak, aby vám pomáhali řešit problém se světlem všude tam, kde vám chybí jemné přisvícení ve dne, v noci i na vašich cestách.  

Jmenuji se Hana Balcarová a jsem autorkou Klikblik. Jako krejčí vybírám kvalitní český materiál a jako máma malého kluka si uvědomuji, že pro své dítě chci maximální bezpečí a pohodu. S tím mi především v noci pomáhají žárovky Klikblik. A proto chci naše žárovky nabídnout i vám.

První žárovka vznikla, jako všechny naše produkty, na papíře. Připravené skici jsme s pomocí šikovných tiskařů převedli na bavlnu. Tu pak dále stříháme, sešíváme, plníme a balíme do ručně šitých tašek z krásného materiálu, který byl určen k likvidaci. Takto ušitá a zabalená žárovka vyráží na cestu k vám domů, kde prosvítí nejeden kout.

Snažíme se o dotahování věcí do poslední tečky, i proto se může stát, že každá objednávka bude vypadat trochu jinak. Každé žárovce věnujeme individuální péči nejen během šití, ale i během balení.

Rádi ukazujeme lidem, že nás práce opravdu baví a naplňuje. Je nám velkým potěšením vás potkávat i na malých prodejních akcích, kde si můžeme vzájemně předávat nejen tipy na další vychytávky, ale zároveň i to nejhezčí - vzájemné úsměvy a radost.

Žárovky KlikBlik nejsou jediným projektem, na kterém pracujeme. Další tvorbu si můžete prohlédnout v portfoliu na odkazu: www.hanija.cz

Máte již svoji vlastní žárovku? Pak nám prosím napište a přiložte fotografii o tom, jaké dobrodružství jste spolu zažili a jaká místa jste společně navštívili. Největší odměnou nám je vaše spokojenost.

 

Děkujeme za vaší podporu...