O KlikBlik

KLIKBLIK je světlo žárovky, které můžete pozvat k vám domů...

Od první skici do posledního stehu vyrobeno v České republice.

KlikBlik jsou textilní doplňky pro vaší domácnost. Je pro nás důležité, aby výrobky které tvoříme, měly vždy nějakou přidanou hodnotu. Proto nejsou žárovky a všechny další produkty pouze dekorativními předměty, ale různým způsobem svítí. Jsou navrženy tak, aby vám pomáhaly řešit potíže se světlem všude tam, kde vám chybí jemné přisvícení a to ve dne, v noci i na vašich cestách.  

Jmenuji se Hana Balcarová a jsem autorkou projektu. Ateliér, ve kterém se všechny produkty vyrábí, najdete v Novém Městě nad Metují. Jako krejčí vybírám kvalitní český materiál a jako máma dvou malých kluků si uvědomuji, že pro své děti chci maximální bezpečí a pohodlí. S tím mi, především v noc, i pomáhají žárovky KlikBlik. A proto chci naše žárovky a další výrobky nabídnout i vám.

První žárovka vznikla, jako všechny naše produkty, na papíře. Připravené skici šikovní tiskaři převedli na bavlnu. Tu pak dále stříháme, sešíváme a balíme do ručně šitých tašek z krásného materiálu, který byl určen k likvidaci. Takto ušité a zabalené výrobky vyráží na cestu k vám domů, kde prosvítí nejeden kout.

Snažíme se o dotahování věcí do poslední tečky, i proto se může stát, že každá objednávka bude vypadat trochu jinak. Každému výrobku věnujeme individuální péči nejen během šití, ale i během balení.

Firma se v roce 2020 rozrostla o další členy. Lucka spravuje sociální sítě, Marťa balí a odesílá balíčky. Spolupracuji i s dalšími šikovnými lidmi, bez kterých by se to dnes již neobešlo. Každý jednotlivý výrobek projde našima rukama a doufáme, že vám bude dlouho sloužit a stane se vaším každodenním pomocníkem. 

Rádi ukazujeme lidem, že nás práce opravdu baví a naplňuje. Je nám velkým potěšením vás potkávat i na malých prodejních akcích, kde si můžeme vzájemně předávat nejen tipy na další vychytávky, ale zároveň i to nejhezčí - vzájemné úsměvy a radost.

KlikBlik není mým jediným projektem. Další tvorbu, kterou jsem se v minulosti zabývala, si můžete prohlédnout v portfoliu na odkazu: www.hanija.cz

Máte již svoji vlastní žárovku? Pak nám prosím napište a přiložte fotografii o tom, jaké dobrodružství jste spolu zažili a jaká místa jste společně navštívili. Největší odměnou nám je vaše spokojenost.

Děkujeme za vaší podporu…